תפריט ניווט

יצירת קשר

050-6515119

054-3191182

בריקים ובריקים מפירוק - סטון דיזיין

קיר בריקים מעוצב

חיפוי קיר הוא עולם ומלואו ותוחם בחובו סודות אשר מקנים עיצוב לא שגרתי ומרהיב, הוא נעשה על גבי קירות שהם כבר קיימים ובעצם מחליפים אותם, ומתאימים גם לחזית הבית או בתוכו. ניתן להשתמש באבנים, שיש, עץ וחומרים שונים על מנת להגיע למראה מגוון, כאשר לכל אחד מן החיפויים יש את הסגנון שלו והערכים שהוא מקנה לעיצוב הבית. לאחר שנבחר סוג החומר, החיפוי נעשה באמצעות הדבקתו על הקירות, על פי הטכניקה המתאימה לכל סוג וסוג, וכך למעשה ניתן לבחור העיצוב שאנו מעוניינים להקנות לבית. כל חומר אשר נבחר מגיע עם הוראות שלו ועם החומר אשר מתאים לו על מנת לבצע את העבודה הטובה ביותר וכך למנוע בעיות בהמשך, כמו קילופים, נפילות ותזוזות.

 

בניגוד לתחושה המרשימה שהוא מותיר על באי הבית, למעשה לא מדובר בדבר מורכב מדי לביצוע ועלותו לא יקרה במיוחד. היתרון של הלבנים הוא הקניית מראה מעוצב המשתלב עם סגנונות שונים, במינימום מאמץ וללא התעסקויות בהמשך. בנוסף הן דקות ולכן ההדבקה היא נוחה יחסית, אך עם זאת אין לזלזל בחשיבות הידע המקדים לביצוע הפעולה. רק בעל מקצוע מומחה יכול לבצע את העבודה הזאת במיומנות ובדייקנות, על מנת שתשמר בצורה איכותית ותוכלו ליהנות ממנה לעוד שנים ארוכות.

 

קיר בריקים מעוצב

חיפוי קיר בריקים

 

ניתן לבחור קיר מסוים או יותר בחדר מסוים, בפינת האוכל ואפילו בחדר הרחצה, על מנת להפוך אותו לייחודי וכך ליצור פינה מעוצבת עם ניחוח ביתי, חמים ונוסטלגי. קיר בריקים הוא שילוב של אופי ויופי, והוא נפוץ מאוד בקרב כלל האוכלוסייה ואהוב במיוחד על המעצבים והאדריכלים.

 

הדבר המתאים לכל מי שמחפש את הפתרון השונה והנגיעה המיוחדת אשר הופכת את מראה הבית מעוד סתם בית לאחד המעוצב בקפידה. אבני החיפוי הללו אינן זקוקות לתנאים מסוימים ולא לתחזוקה מיוחדת על מנת לשמור על יופיין ועל עמידותן, ולכן בחירת המיקום שלהם תהיה גמישה ותבחר על פי רצונות הדיירים.

 

רגע לפני שעושים – מה חשוב לדעת?

 

למעשה השימוש בלבנים הוא לא חדש, כבר לפני שנים רבות החלו לבצע חיפויים באמצעותן על גבי בתים, כמו שאנו יכולים לראות בתמונות היסטוריות מהעבר. לאחרונה שונה היחס אליהן וכיום הם הפכו להיות מעבר לאלמנט המקנה חוזק לקירות, לאלמנט עיצובי לכל דבר בעל שלל צבעים אשר יכולים להתאים לכל בית על פי האופי שלו.

 

היום קיימים מגוון רחב מאוד של בריקים בסגנונות ובצבעים שונים, אשר ניתן לשלב אותם על הקירות החיצוניים של הבית או על קירות פנים הבית מאפשרות הקניית עיצוב ואווירה לבית.

 

צור קשר
בקרו אותנו בפייסבוק
לחצו לניווט אל סטון דיזיין

 סטון דיזיין - בריקים | אזור תעשייה ירכא | נייד. 054-3191182, 050-6515119 | דוא"ל sami@stone-design.co.il המלצות לבריקים ומידע נוסף

הפעל נגישות

בניית אתרים