תפריט ניווט

יצירת קשר

050-6515119

054-3191182

בריקים ובריקים מפירוק - סטון דיזיין

עיצוב פנים בעזרת בריקים

בריקים, או בעברית לבנים, יכולים לשמש לחיפוי קירות ועיצוב פנים של מגוון סוגי חללים. השימוש העיקרי בלבנים מן הסוג הזה הוא בחיפוי קירות בסלון ביתי, בחדרי שינה ובמבואות כניסה. כמו כן, ניתן לראות יותר ויותר שימושים גם בעיצוב משרדים ואולמות תצוגה. החיפוי משנה בצורה דרמטית את המראה של חלל הפנים ומשדרג אותו. נוסף על כך, הוא מקל על התחזוקה ולכן נוח לשנים רבות.

 

מדוע לשלב בריקים בעיצוב הפנים?

אחת הסיבות לפופולארית של עיצוב פנים קשורה למקומות שמהם ניתן להביא אותם. הרבה בריקים מגיעים מפירוק והמשמעות היא הקניית אופי מיוחד לכל פרויקט – בכל פעם מחדש. במקום לשלם ביוקר על גושים של חומר קשיח שמיוצרים באופן מלאכותי ומשמשים כחומר גלם בסיסי בבנייה מסורתית, ניתן להביא אותם מוכנים מפרויקטים שעברו פירוק ולקבל ערך מוסף רב.

 

עיצוב פנים בעזרת בריקים

היתרונות של בריקים מפירוק

האופי המיוחד של הלבנים אשר פורקו הוא לא היתרון היחיד שלהם. שימוש מהסוג הזה גם תורם לאיכות הסביבה, מספק מגוון אפשרויות יישום לחיפוי קירות ומתאים גם לפרויקטים של שיפוץ דירות פרטיות ובתי יוקרה. הבריקים מפורקים על ידי אנשי מקצוע וכך הם שומרים על האופי המקורי שלהם גם לאחר היישום מחדש. כמו כן, ניתן לנצל את תכונתם מפירוק כמו עם הלבנים החדשות, וליהנות מתחושה אקסקלוסיבית הנובעת מן ההיסטוריה שמלווה לבנים אלו.

 

האם בריקים הם פתרון פרקטי?

עיצוב פנים בעזרתם מתאפיין ברמה גבוהה של בידוד תרמי ואקוסטי. הם מעניקים חסינות מפני אש והמרקם החיצוני שלהם מאפשר הדבקת חומרי טיוח. אפשר למצוא בריקים מפירוק עשויים חמר, חרס, סיליקט או בטון - וניתן לשלב בין כמה סוגים של לבנים על גבי אותו קיר.

לקראת סיום כדאי להזכיר את השימוש בסוגים השונים גם בחללי חוץ. עבור רבים, בריקים מפירוק הם חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית והחצר. הם יכולים לשמש לחיפוי מחדש של הקירות בגינה והם נפוצים בבתי קפה, מסעדות, משרדים וחנויות. בעידן שבו אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני, קשה להתעלם מנוכחותם ומהערך המוסף שהם מעניקים לחלל הכניסה. זהו יתרון מרכזי של הבריקים ונקודה ראויה לציון בתהליך הארוך של עיצוב חללי פנים וחוץ.

 

צור קשר
בקרו אותנו בפייסבוק
לחצו לניווט אל סטון דיזיין

 סטון דיזיין - בריקים | אזור תעשייה ירכא | נייד. 054-3191182, 050-6515119 | דוא"ל sami@stone-design.co.il המלצות לבריקים ומידע נוסף

הפעל נגישות

בניית אתרים