תפריט ניווט

יצירת קשר

050-6515119

054-3191182

בריקים ובריקים מפירוק - סטון דיזיין

עיצוב הבית באמצעות בריקים

בשנים האחרונות ניתן לראות בכל עלוני העיצוב ואולמות התצוגה את החזרה של הבריקים לחיינו, אך לאו דווקא כאבן בנייה, אלא דווקא כאלמנט עיצובי. אם פעם השימוש הנפוץ בהם היה על חוץ הבית, כלומר על החזית, היום נמצא אותם בפנים הבית. נראה שהאפנה בימים אלו בתחום עיצוב הפנים היא בעלת מראה אותנטי, בניחוח של פעם וכמובן במראה נהדר.

 

אופציות העיצוב באמצעות חיפוי בריקים הן מגוונת וניתן להשתמש בהם על קירות שלמים או על מנת ליצור הדגשה של פריטים מסוימים. אפנה זו אינה רק בבתים פרטים, אלא גם במשרדים, חנויות ופרויקטים שונים בתחומים רבים. האווירה אשר עיצוב זה משרה, הינה נעימה, וחמימה, ולחלוטין תורמת להרגשה הביתית במקומות.

 

עיצוב הבית באמצעות בריקים

סוגי בריקים

 

ישנם שני סוגים בריקים: חדשים העשויים אבן טבעית, אשר נרכשים כבר מוכנים לשימוש ללא הכנות מוקדמות, והסוג השני שהוא מחיפוי שהם "יד שנייה" המיובאים לארץ ממדינות אירופה מפירוק בתים עתיקים.

 

השיקולים לבחירה הם מה אנחנו רוצים לעשות וכמה נרצה לשלם על זה. בריקים חדשים יכולים להגיע במגוון צבעים וגדלים ויכולים להתאים לעיצוב הקיים בבית, לעומת אלו שמגיעים מפירוק שאליהם צריך להתאים את הבית, כלומר מגיעים בצבעים וגדלים מסוימים ללא גמישות יתרה. השיקול השני הוא המחיר, החדשים עלותם זולה יותר מפירוק וההיצע שלהם גדול יותר. ניתן לבחור ממגוון חברות המייצרות אותם על פי טעמכם האישי ובהתאם לעלות שתבחרו. כמו כן, גם המראה אשר יוצר כל אחד מהסוגים הוא שונה וצריכים לקחת אותו בחשבון,שכן בריקים חדשים יצרו מראה אסתטי, נקי וחדשני יותר ולעומת זאת האלו מפירוק יצרו מראה עתיק, אותנטי  ומיוחד יותר.

 

בכל סוג שתבחרו, אתם תיהנו מיתרונותיו של הבריקים. מדובר בחומר עמיד וחזק. העבודה איתו היא קלה יחסית, אך חשוב להיעזר בבעל מקצוע על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. כמובן שיש לבחור את הקבלן על פי המלצות ואין כמו סקר שוק ועיון בדוגמאות על מנת לבחור את המתאים עבורכם, שיבצע את העבודה ביעילות, בבטחה ובאיכות.

 

צור קשר
בקרו אותנו בפייסבוק
לחצו לניווט אל סטון דיזיין

 סטון דיזיין - בריקים | אזור תעשייה ירכא | נייד. 054-3191182, 050-6515119 | דוא"ל sami@stone-design.co.il המלצות לבריקים ומידע נוסף

הפעל נגישות

בניית אתרים