תפריט ניווט

יצירת קשר

050-6515119

054-3191182

בריקים ובריקים מפירוק - סטון דיזיין

מעצבים את הבית עם חיפויי אבן

חיפויי אבן מחוץ לבית ובתוכו קיים כבר שנים רבות. זה התחיל מבתי אבן שהיו הסטנדרט לבניית כל בית, וכיום אנו נמצאים בשלב שחיפויי אבן משמשים לעיצוב הבית ושיפור המראה שלו. במשך שנים רבות המגמה בעיצוב בתי המגורים הייתה קירות נקיים. אנשים לא היו מעוניינים להציג את חומרי הגלם מהם בנוי הבית.

 

עם הזמן התפתחה הגישה בנוגע לעיצוב המתאים לבתים, למשל צביעת קיר אחד בצבע שונה משאר הקירות. כיום, בבתים רבים ניתן לראות שימוש בחיפוי אבן, פנימי וחיצוני, בריקים שונים אשר משפרים את מראה הבית ונותנים לו מראה יוקרתי יותר. אנו מכירים את החיפויים החיצוניים לכל הבתים בירושלים, ולכולם תמיד נעים לטייל ברחובותיה – אין ספק שחיפויי האבן תורמים להרגשה שלנו כאשר אנו מטיילים ברחוב. ההחלטה ליישם את הרעיון גם בתוך הבית יכולה ליצור עיצוב מעניין, ייחודי, ובאמצעותו ניתן גם להפיק את מירב התועלת מהבית בו אנו גרים. חיפויי אבן בקיר פנימי בבית יכולים להימצא בכל חדר – בסלון, במטבח, בפינת האוכל או אפילו בחדרים עצמם. הם יכולים לתרום רבות למראה הבית, להפוך אותו לנעים יותר וללא שגרתי. חיפוי אבן יכול ליצור מראה מעניין ואף לכסות על פגמים בקירות כגון כתמי רטיבות.

 

מעצבים את הבית עם חיפויי אבן

נקודות חשובות בעיצוב הבית עם חיפויי אבן

 

נקודה חשובה בעיצוב הבית עם חיפויי אבן היא בחירת אנשי מקצוע מתאימים. מאחר ומדובר באבנים המרצפות את קירות הבית, אנשים לא מיומנים עלולים לעשות טעויות שיכולות לעלות ברכוש, או חלילה בפציעות ואף חמור מכך. לכל אחד יש מראה כללי בראש בנוגע למראה החיפוי על קירות הבית. אולם לא תמיד המציאות יכולה לעמוד בציפיות, מאחר ולחיפוי פנימי עדיף לבחור אבנים קלות, שכן אבנים כבדות מדי עלולות להוות סכנה בשל עייפות החומר המחזיק אותן.

 

אנשים רבים חושבים שחיפוי אבן משמעו ריצוף אחיד של האבנים – אולם קיים מגוון אפשרויות, כגון יצירת מראה לא אחיד עם הצללות, שיכול להיות ייחודי. יכול להיות שבמידה ומעוניינים בחיפוי אבן מקורי יותר, כדאי להתייעץ עם מעצב/ת פנים על מנת להפיק את המירב מהשקעה זו. ניתן, כמובן, לשבץ גם לבנים שונות מבלי שהחיפוי ייראה מצועצע מדי, אלא דווקא מתוחכם. לפני הרכבת האבנים, אפשר לתכנן צורה מראש כדי לראות כיצד הן יורכבו על הקיר. מקור הצבעים השונים הוא באבנים שונות – כיום המגוון גדול מאד, וניתן לשלב סגנונות וצבעים. הסוגים הנפוצים הקיימים כיום בתחום חיפויי האבן הם אבן שיש, אבן מדרך, אבן צפחה, אבן כורכר ואבן מתורבתת. כל סוג מעניק מראה ייחודי והוא מגיע בצבעים שונים, אותם ניתן להתאים למראה שאר הבית. חשוב לזכור, שאבנים מקומיות יהיו זולות יותר מאבנים מיובאות, אולם המחיר יכול להעיד גם על איכות האבן – אבנים יקרות הן בדרך כלל איכותיות יותר.

 

צור קשר
בקרו אותנו בפייסבוק
לחצו לניווט אל סטון דיזיין

 סטון דיזיין - בריקים | אזור תעשייה ירכא | נייד. 054-3191182, 050-6515119 | דוא"ל sami@stone-design.co.il המלצות לבריקים ומידע נוסף

הפעל נגישות

בניית אתרים