תפריט ניווט

יצירת קשר

050-6515119

054-3191182

בריקים ובריקים מפירוק - סטון דיזיין

טכניקות עבודה בבריקים

בריקים טבעיים הם חומר שמקורו מהטבע והשימוש בו מתקשר אוטומטי לבנייה ירוקה אשר הפכה להיות כחלק מסטנדרט הבנייה בארץ כיום. לכן כאשר מחליטים לשפץ או לבנות בית מחדש, חשוב לקחת את זה בחשבון. אבנים אלו יכולים לבוא במגוון עשיר של צבעים ולכן חשוב טרום שלב הבנייה להיום סגורים על הסגנון העיצובי אליו אנחנו שואפים להגיע. קלות העבודה עם אבנים אלו מאפשר להגיע לסגנונות רבים וכל השאר כמובן תלוי כבר בטעמו האישי של הדייר או המעצב.

 

השימוש בבריקים יכול להיות בחיפוי קירות חיצוניים ופנימיים כאחד. חשוב להתאים את העיצוב לסביבה של הבית או לשאר העיצוב בתוך הבית. יתרון משמעותי שיש להם הם המראה האסתטי אשר הם מקנים על אף המרקם שלהם. הם יכולים להתאים לבתים שונים במראה קלאסי כפרי או יוקרתי ואלגנטי, הכל שיקול של גודל וצבע.

 

טכניקות עבודה בבריקים

חפוי קיר חיצוני לעומת פנימי

 

שיטת העבודה בחיפוי חיצוני ופנימי הוא שונה. צריך להפריד בין חיפוי הקיר החיצוני הנעשה למטרות הגנה על חזית הבית וצריך לעמוד בטמפרטורות שונות ובכל עונות השנה. כמו כן, יש צורך באבן קלה, נוחה אשר קל לתחזק אותה ונשמרת בצורתה המירבית, מפני שלהחליפה לא ניתן בקלות ודבר כזה דורש תהליך מורכב של כל שיפוץ חזית הבית. גם חומרי ההדבקה צריכים להיות חזקים ועמידים במיוחד, כשבדרך כלל משתמשים בטיט. אבל, בל נשכח את המראה המיוחד שחיפוי מסוג זה מעניק לבית המייחד אותו מכל שאר הבתים.

 

בחיפוי בריקים בקירות פנימיים השיקולים הם אחרים ולכן ההתייחסות אליהם גם היא שונה. הם נעשים או למטרות של שמירה על קירות בהם יכולה להיות חדירת מים כמו בשירותים ובאמבטיות או למטרות עיצוביות נטו בחללים מרכזיים בבית. במקרה השני, אנחנו בעצם יוצרים הבלטה או הדגשה של קיר או אלמנטים מסוימים בקיר לרבות טלוויזיות ותמונות. החיפוי יעשה בשטח מוגדר ובדרך כלל לא על שטחים גדולים במיוחד, לדוגמא קיר בסלון או במטבח. יש להיזהר ולא לחרוג מבחינת גודל האזור שבו מעצבים על אף התוצאות המרהיבות, על מנת לא ליצור עומס בעין המתבונן.

 

 

צור קשר
בקרו אותנו בפייסבוק
לחצו לניווט אל סטון דיזיין

 סטון דיזיין - בריקים | אזור תעשייה ירכא | נייד. 054-3191182, 050-6515119 | דוא"ל sami@stone-design.co.il המלצות לבריקים ומידע נוסף

הפעל נגישות

בניית אתרים