תפריט ניווט

יצירת קשר

050-6515119

054-3191182

בריקים ובריקים מפירוק - סטון דיזיין

חיפוי אריחי בריקים מפירוק

אם אתם מעוניינים לעצב את הבית בסגנון עתיק אך מפואר, אולי תרצו לשקול חיפוי בריקים מפירוק.
חיפוי אריחים מפירוק היא דרך עיצוב חדשנית לבית שמתכתבת עם העיצוב הישן. הרעיון של חיפוי מפירוק הגיע מטירות ישנות ובתי אבן שיכולים להגיע גם לגיל של מאות שנים. אריחי אבנים, שיוצרו בעבודת יד באיכות גבוהה מאד, שימשו בעבר לבתים יוקרתיים מאחר והייצור שלהם היה יקר מאד. האיכות הגבוהה של האבן אפשרה להם להשתמר לאורך שנים רבות. כך, לאחר פירוק הטירות ובתי האבן, אנו יכולים להשתמש בהם פעמים נוספות.


חיפוי אריחים מפירוק – תהליך העבודה

חיפוי מפירוק הוא תהליך שמתחיל באבן עצמה – מפירוק הבתים הישנים ועד לבחירתו. בחיפוי מפירוק נעשה שימוש באבנים דקורטיביות מכל אירופה – ממזרח ועד מערב. אולם לפני שהאריח מגיע לחיפוי בבתים מודרניים, הוא עובר תהליך ניקוי ומיון, מאחר ולא כולם מתאימים לחיפוי בבתים פרטיים או בעסקים.
החיפוי לא רק משווה לבית מראה מעוצב, יוקרתי, עתיק ומפואר – יש גם תרומה משמעותית לאיכות הסביבה. אריחים מפירוק לבית הוא בעצם שימוש חוזר במשאבים קיימים, במקום לייצר משאבים חדשים. אפשר אפילו לומר שחיפוי מסוג זה הופך את הבית שאנו גרים בו לפיסת היסטוריה.

 

חיפוי אריחי בריקים מפירוק

חיפוי בריקים מפירוק – מגוון אפשרויות לעיצוב

ישנם מגוון אפשרויות של גוונים, מרקמים וסגנונות. החיפוי יכול להתבצע בעבודת יד, ממש כמו בשימוש המקורי. חיפוי מפירוק יכול להתאים לעיצוב הפנים של הבית ושל החצר. כיום ניתן לראות בתים פרטיים רבים עם חיפויים שמעניקים לבית מראה קלאסי ונעים. אולם זה לא רק נחלת הבתים הפרטיים – בתי עסק רבים משתמשים באפשרות זו על מנת לשפר את מראה המבנה. מסעדות, משרדים ואולמות אירועים משתמשים בחיפוי מפירוק על מנת להציג משהו שונה ולמשוך לקוחות חדשים.


מעצבים רבים בוחרים בחיפוי מפירוק עבור קיר אחד בבית. קטע קטן בסלון, במטבח או בחדר השינה יכול לתרום רבות לעיצוב פנים הבית ולהרגשה של האנשים שמתגוררים בו. העיצוב יכול להתאים לסגנון כפרי, לפריטי וינטאג' ורטרו. עם זאת מדובר בפריט עיצובי בפני עצמו. מי לא היה רוצה לגור בטירה מפוארת? אבנים מפירוק יכולים לתת את ההרגשה הזו, וכיום כל אחד יכול לעשות זאת בבית או בעסק.

 

צור קשר
בקרו אותנו בפייסבוק
לחצו לניווט אל סטון דיזיין

 סטון דיזיין - בריקים | אזור תעשייה ירכא | נייד. 054-3191182, 050-6515119 | דוא"ל sami@stone-design.co.il המלצות לבריקים ומידע נוסף

הפעל נגישות

בניית אתרים