תפריט ניווט

יצירת קשר

050-6515119

054-3191182

בריקים ובריקים מפירוק - סטון דיזיין

היסטוריית הבריקים – אז והיום

שילוב בריקים בעיצוב הבית יוצרת תחושה של רטרו מצד אחד ומצד שני תחושה של מודרניות. בריקים הן לבנים דקוראטיבויות המשדרגות את עיצוב הפנים והחוץ. ההתיחסות בישראל לבריקים לרוב תיהיה לחיפוי קיר בלבנים, על ידי לבנים שלמות או מנוסרות כאשר החלקים המשופשפים יראו כלפי חוץ. כיום הוספת בריקים משדרגת את העיצוב באופן משמעותי. הבריקים יוצרים מראה של יוקרתיות. כמו כן יש בהם מראה יחודי ודומיננטי שמשתלב עם אלמנטים נוספים מבלי לגנוב את ההצגה. בעבר השימוש בבריקים היה רק לחיפוי חיצוני אבל כעט ניתן לראות שמשתמשים בבריקים בסלון, במטבח, בפינת האוכל או לכל חלל אשר מביאה מראה אלגנטי וייחודי.

 

יתרונות הבריק

בא לידי ביטוי בחוזק שלו בעמידותו ובבידוד אותו מעניק בשילוב עם חומרי בנייה איכותיים השומרים מפני מזג אוויר קר או חם. שימוש בעיצוב של בריקים יוצרת תחושה של חום, משפחתיות ואוויריה אינטימית. ההשראה של עיצוב באמצעות בריקים הגיעה לאדריכלים מימי הביניים שהיו מאוד נפוצים באנגליה ובארצות אירופה

 

היסטוריית הבריקים – אז והיום

הבריקים בימינו

כיום ה"בריקים החדשים" מיוצרים באופן תעשייתית ומחקים באופן מדויק במיוחד את ה"בריקים מפירוק”. הבריקים מפירוק הם בריקים המפורקים ממבנים עתיקים, טירות וארמונות ומיובאים בעיקר מארצות אירופה וזאת כדי לחדש ולשפץ מבנים קימיים. הבריקים המפורקים מטופלים ומושובצים במבנים באמצעות חומרים נוספים כדי להבטיח את עמידותן ויציבותן. שימוש בבריקים מפורקים מביאים תחושה של עיצוב עתיק ויוקרתי.אך אלו מכם המבקשים לחסוך בעלויות יכולים ליצור את אותה תחושה של בריקים על ידי עיצוב עם בריקים חדשים.

 

כיום ניתן למצוא סגנונות רבים של בריקים ובמגוון טקסטורות -רטרו, מודרני, כפרי, קלאסי ועוד.

הבריק הרטרו יהיו בדרך כלל בגוון בהיר ואפילו לבן. הנותן תחושה של מראה אנגלי, כפרי של שנות העשרים והשלושים המאופיינת בעיצוב כפרי שילוב של בריקים ועץ.

 

הבריק מאופיין בגוונים טבעים ומאבן טבעית. כל לבנה תיהיה יחודית ושונה מהשנייה אך בשילובן נותנת תחושה של חום ומשפחתיות. העיצוב הזה מתאים לכל מי שאוהב את העיצוב של הפרברים באירופה של שנות השערים והשלושים. בריקים מאבן טבעית מתאימים במיוחד לחובבי הסגנון המינימלליסטי והניטרלי.

 

צור קשר
בקרו אותנו בפייסבוק
לחצו לניווט אל סטון דיזיין

 סטון דיזיין - בריקים | אזור תעשייה ירכא | נייד. 054-3191182, 050-6515119 | דוא"ל sami@stone-design.co.il המלצות לבריקים ומידע נוסף

הפעל נגישות

בניית אתרים