תפריט ניווט

יצירת קשר

050-6515119

054-3191182

בריקים ובריקים מפירוק - סטון דיזיין

מהם הבדלים ושימושים בין סוגי הבריקים?

בריקים משמשים לבניה, שיפוצים, חיפוי קירות פנים וחוץ ועיצוב דירות ומשרדים. לבנים תמיד היו חומר גלם בולט ושכיח בענף הבנייה, אך בשנים האחרונות החלו לבלוט גם היתרונות הדקורטיביים. יתרונות מן הסוג הזה כמעט שלא קיימים בחומרים אחרים כמו עץ או בטון והם רלוונטיים מאוד עבור מי שרוצה לשדרג פרויקטים בענפי הבנייה והשיפוצים.

 

מהם השימושים הנפוצים?

יש לא מעט יישומים אפשריים לביצוע – בין אם מדובר על לבנים בהזמנה אישית או על בריקים מפירוק. הדוגמה הנפוצה ביותר היא חיפוי קירות של חללי פנים בשילוב לבנים אלה כדי להעניק להם מראה חם ועשיר. במקביל לכך, ישנם לבנים מפירוק שמיועדים לעיצוב חצרות וגינות בגדלים שונים, כאשר גם במרחב הציבורי ניתן למצוא סוגים שונים שמיועדים לחיזוק קירות ולשיפור הבידוד התרמי והאקוסטי. הלבנים נבחרות בקפידה על ידי אנשי מקצוע והם מוכיחים את היעילות שלהם בטווח הקצר והארוך.

 

מהם הבדלים ושימושים בין סוגי הבריקים?

איך מחליטים מה השימוש הנכון עבורי?

השאלה מה לעשות עם בריקים בחלל החוץ או הפנים של הבית תלויה בכמה שיקולים מרכזיים. ראשית, חשוב להגדיר מראש את הסגנון המבוקש ואת האווירה שאותה רוצים להשיג בעזרת הלבנים. שנית, כדאי לדעת שהמחיר נע סביב 200-400 ש"ח בממוצע לכל מטר מרובע ולהגדיר בהתאם את מסגרת התקציב. על בסיס הנתונים האלה גם אפשר להשוות בין לבנים חדשות לבריקים מפירוק ולהחליט את הכמות הנכונה לצרכים שלכם.

הבדלים בין הסוגים השונים

מי שרוצה להשתמש בלבנים בצורה נכונה צריך להכיר את ההבדלים בין בריקים מפירוק לבין האלו שמיוצרים מחדש. הסוג הראשון הוא של לבנים שמיוצרים במפעלי תעשייה בכל רחבי הארץ. הם מתאפיינים במגוון רחב של צבעים וטקסטורות, באפשרות להתאמה אישית לצרכי הלקוחות ובגדלים שונים ואופציות בחירה גמישות יותר. הסוג השני הוא של לבנים שמפורקות מבתים עתיקים וטירות לפני שהן מיובאות לישראל.

 

האם אפשר לחסוך בעלויות באמצעות פירוק בריקים?

בניגוד למה שנהוג לחשוב ולמה שקורה בתחומים אחרים, לבנים מפירוק יקרות יותר מבריקים חדשים. הסיבה לכך קשורה לעלויות הפירוק והיבוא שלהם ולהוצאות הגבוהות על עבודות המיון הקפדניות, הטיפול והתחזוקה הנדרשת. לבנים מפירוק ניחנות בקסם מסוים, אפשר לראות את ההבדלים הדקורטיביים בין המפורקים לחדשים גם בעין לא מקצועית - וברוב המקרים אפקט זה שווה את ההשקעה.

 

צור קשר
בקרו אותנו בפייסבוק
לחצו לניווט אל סטון דיזיין

 סטון דיזיין - בריקים | אזור תעשייה ירכא | נייד. 054-3191182, 050-6515119 | דוא"ל sami@stone-design.co.il המלצות לבריקים ומידע נוסף

הפעל נגישות

בניית אתרים