תפריט ניווט

050-6515119

054-3191182

נייד: 050-6515119

054-3191182

בריקים ובריקים מפירוק - סטון דיזיין

ברקים בזול בסטון דיזיין

הבריקים מוכרים לנו עוד משחר ההיסטוריה והם שימשו כחומר בניין איכותי, חזק ומבודד ולכן גם כאשר תהליך הייצור שלהם והעברתם ממקום למקום היה מורכב, אודות ליתרונותיהם הרבים הם עדיין היו החומר המוביל את תחום הבנייה במדינות רבות. תהליך הייצור החדש במפעל לפי הזמנת מידות מדויקות ושלל צבעים מגוונים ומרקמים, ההיצע גדל והביא להוזלת המחיר וכעת העלות שלהם ירדה באופן יחסי למה שהיה עד עכשיו.

 

למעשה, מה שאנו מכירים היום הם פרשנות מודרנית למה שהכרנו פעם כלבנים אשר שימשו אך ורק לבנייה. בעבר הם נחשבו ליקרים משום שתהליך הייצור שלהם דרש משאבים רבים וזמן ארוך וגם מפאת העבודה כי לא היה ניתן להעביר אותם ממקום למקום באמצעים מודרניים והצריך כוח אדם רב, ולכן עד כה הם היו נחלתם של השכבות העמידות באוכלוסייה אשר יכלו לממן זאת.

 

סוגי בריקים

 

יש להבדיל בין בריקים מודרניים אשר נעשו לפי הזמנה לבין בריקים מפירוק שהם אבנים מקוריות שהוצאו מתוך מבנים ישנים בעיקר באירופה הקלאסית כמו איטליה, צרפת, אנגליה וכדומה. לכן העלות של הלבנים מפירוק הוא גבוה יותר משום שתהליך זה הופך אותן ליקרות יותר לעומת אלו המיוצרות היום במפעלים עכשוויים ונחשבים נפוצים יותר.

 

היום השימוש בהם מוכר לנו תחום עיצוב הפנים ובאמצעותם ניתן ליצור חיפויים על קירות בבית ולהקנות להם מראה מהודר ויפהפה. בואו לבקר באולמות התצוגה שלנו ותוכלו להתרשם משלל סגנונות מרהיבים אשר יתאימו לכל עיצוב, כי אצלנו בסטון דיזיין תמצאו בריקים בזול במחיר הנמוך ביותר במדינה.

 

צור קשר
בקרו אותנו בפייסבוק
לחצו לניווט אל סטון דיזיין

 סטון דיזיין - בריקים | אזור תעשייה ירכא | נייד. 054-3191182, 050-6515119 | דוא"ל sami@stone-design.co.il המלצות לבריקים ומידע נוסף

הפעל נגישות

בניית אתרים