תפריט ניווט

יצירת קשר

050-6515119

054-3191182

בריקים ובריקים מפירוק - סטון דיזיין

בריקים לחיפוי קירות פנים

בריקים הם למעשה לבנים שמשתמשים בהן על מנת לחפות את קירות הבית, ויכולים להשתלב בפנים או בחוץ הבית לסירוגין. הבריק המסורתי מוכר לנו משחר ההיסטוריה, הוא חומר אשר הרבו להשתמש בו במבנים גם להקניית חוזק למבנה וגם להקניית מראה מעוצב. אך היום כבר לא צריך טיול לאירופה הקלסית על מנת ליהנות מהתחושה האלגנטית והמרשימה שהם מותירים. כיום, הדבר בא יותר למטרת עיצוב הבית, ניתן לראות ייצור רחב של סוגים בטקסטורות שונות אשר יכולים להתאים למגוון סגנונות עיצוב.

 

בשנים האחרונות חיפוי קירות בסוגים שונים של בריקים, חדשים או מפירוק, נהיו טרנד פופולרי, עיון מהיר בקטלוגי אפנה מעידים על כך שמדובר בטרנד שהולך להישאר איתנו לעוד שנים ארוכות. שילוב האבנים בקירות הבית: על הקיר במטבח, על הקיר בסלון או אפילו בחדר השינה למראה מיוחד, וניתן להשתמש באבנים בסגנונות שונים היוצרים אווירה חמימה, ביתית ומעוצבת להפליא.

 

בריקים לחיפוי קירות פנים

היתרון של הדבר, מלבד המראה הייחודי, הוא שהתחזוקה שלהם פשוטה וכאשר מבצעים הרכבה איכותית ונכונה שלהם מההתחלה, חוסכים מהשתמש את ההתעסקות בהמשך, ללא צורך לנקות אותם, לצבוע אותם או להדביק את החלקים שנפלו. לכן אם אינכם אשפים בנושא, עדיף שתפנו לחברה מומחית בתחום אשר תספק לכם את האבנים המקוריות ויבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר.

 

חיפוי אבן בסגנון עתיק

 

סגנון הרטרו חוזר, והפעם ניתן לראות שילובים של אלמנטים אשר מאפיינים בניינים עתיקים מהמאות הקודמות אשר היו שמורים עד כה אך ורק לבתים פרטיים ולווילות. גוונים שונים מביאים למראה אחר, לדוגמא אם בחרנו לעצב את הבית בסגנון מודרני – נבחר אבן במראה חלק ובצבעים בהירים, ואם כאשר בחרנו לעצב את הבית בסגנון כפרי, נבחר בריקים מעוצבים בטקסטורות גסות ובצבעים כהים. אשר ידברו באותה השפה עם שאר האלמנטים בבית וישתלבו בצורה מושלמת. כמו כן, ניתן לשלב בין אבנים בגוונים שונים מאותו הצבע וליצור פסיפס מהודר וססגוני אשר מקנה עומק לקיר ומייחד את הבית.

 

צור קשר
בקרו אותנו בפייסבוק
לחצו לניווט אל סטון דיזיין

 סטון דיזיין - בריקים | אזור תעשייה ירכא | נייד. 054-3191182, 050-6515119 | דוא"ל sami@stone-design.co.il המלצות לבריקים ומידע נוסף

הפעל נגישות

בניית אתרים