תפריט ניווט

יצירת קשר

050-6515119

054-3191182

בריקים ובריקים מפירוק - סטון דיזיין

אבן צפחה

 

 

 

 

 

אבן צפחה

 

אבן צפחה נוצרה במעמקי כדור הארץ. מקורה בסלע בעל דרגת קושי בינונית, שנוצר בתנאי לחץ וטמפרטורה גבוהים מאד. הסלע ממנו נוצרת האבן קבור במעמקי כדור הארץ, שם לחץ הלוחות הטקטוניים והטמפרטורה יוצרים גבישים הבנויים בשכבות – זהו המרקם של האבן. אבן יכולה להתפצל ללוחות בשל המבנה הזה, והיא מחוספסת. מקור שמה של הצפחה הוא ביוונית, והמשמעות שלו הוא פיצול, סדק או הפרדה, ויכולה להשתייך לסוגים רבים, אולם החשובים ביותר הם הצבע כחול וירוק. הסוגים האלו נוצרו מסלעים קדומים, הכחולה נוצרה בתנאים שונים של טמפרטורה ולחץ מאשר אלו שבהם נוצרה הירוקה.


אבן צפחה משמשת כיום לעיצוב פנים ולעיצוב חוץ. ומתאימה לא רק לחיפוי קירות בתוך הבית ומחוצה לו, אלא גם לריצוף מחוץ לבית ובתוכו. אבן זו יכולה אף לשמש בתור רעפים לצורך חיפוי הגג, וניתן לראות את השימוש הזה בעיקר באירופה. אבן צפחה מגיעה במגוון רחב של גדלים וצבעים, והיא מעניקה לבית מראה ייחודי ומרהיב שקשה להשיג באבנים מלאכותיות. בתים רבים ובתי עסק רבים משתמשים באבן זו לצורך תוספת עיצובית מרשימה במגוון טקסטורות וצבעים. אבן צפחה יכולה לעזור לכם להגיע למראה אליו תשאפו לראות בביתכם או בעסק שלכם יום יום.

 

 

 

צור קשר
בקרו אותנו בפייסבוק
לחצו לניווט אל סטון דיזיין

 סטון דיזיין - בריקים | אזור תעשייה ירכא | נייד. 054-3191182, 050-6515119 | דוא"ל sami@stone-design.co.il המלצות לבריקים ומידע נוסף

מדיניות הפרטיות

הפעל נגישות

בניית אתרים

צור קשר
דברו איתנו בוואטסאפ
סגור חלונית
צור קשר

לחצו לחיוג מהיר 050-6515119