תפריט ניווט

יצירת קשר

050-6515119

054-3191182

בריקים ובריקים מפירוק - סטון דיזיין

אבן חרבה

 

 

 

 

אבן חרבה

אבן חרבה היא אבן כורכר ישנה במרקם בעל מראה עתיק, שנותן לאבן את הייחודיות שלה. אבן הכורכר נוצרת מגרגירי חול שמתגבשים לאורך השנים, ולכן אנו מקבלים בסופו של דבר אבן חרבה בצבעי חול מרגיעים וחמים אשר מעניקה לעיצוב הבית או העסק מראה יוקרתי ונעים. אבן זו מגיעה בגוונים שונים של אדמדם, לבן ובז', כך שניתן בקלות ליצור מראה חמים לבית או לעסק באמצעות ריצוף או חיפוי. ניתן להשתמש בה גם לריצוף קירות פנימיים בבית או בבית העסק, קירות חיצוניים ואף שבילים בגינה. אבן החרבה היא שימושית מאד לעיצוב – יותר ויותר אנשים בוחרים להשתמש באבן זו לעיצוב הסביבה שלהם.

 

מראה אבן החרבה

אבן זו משוקמת בעדינות, כך שניתן לשמור על המראה המקורי והעתיק שלה. שייכת למשפחת אבני גיר, חוצבים אותה באיזור יהודה ושומרון. אבן חרבה יכולה גם לשמש לעיצוב עתיק, מאחר וניתן למצוא אבנים מפירוק מבתים ישנים, אך עדיין משווה מראה יפה למקום בו היא מרוצפת. כשאנו משתמשים באבן שפורקה לעיצוב, אנו בעצם גם תורמים לסביבה באמצעות שימוש חוזר באבן ישנה יותר. עיבוד מקצועי, ניקוי והתאמה של האבן מאפשר לה להשתמר לאורך שנים. אבן חרבה מגיעה בחיתוכים שונים וניתן להתאים אותה לצרכי העיצוב השונים, כל זאת תוך הקפדה על הצורה והמראה העתיקים והטבעיים שיש לאבן זו.

 

 

צור קשר
בקרו אותנו בפייסבוק
לחצו לניווט אל סטון דיזיין

 סטון דיזיין - בריקים | אזור תעשייה ירכא | נייד. 054-3191182, 050-6515119 | דוא"ל sami@stone-design.co.il המלצות לבריקים ומידע נוסף

מדיניות הפרטיות

הפעל נגישות

בניית אתרים