תפריט ניווט

יצירת קשר

050-6515119

054-3191182

בריקים ובריקים מפירוק - סטון דיזיין

בריקים

 

 

 

 

 

בריקים הם לבנים מחימר המשמשות לחיפוי אבן של קירות בתוך הבית ומחוצה לו. מגיעים במגוון צבעים, צורות וסגנונות. ישנם שהגיעו מפירוק מבנים ישנים, וקיימים גם חדשים שיוצרו לא מזמן. השימוש בהם הוא לחיפוי אבן כתוספת לעיצוב המבנה והחל לתפוס תאוצה בשנים האחרונות, וניתן לראות יותר ויותר בתים שמשתמשים בחיפוי קיר בריקים. לתצורה זו יתרונות רבים, מלבד שדרוג מראה המבנה. העובי השונה והיותם חומר קשה מאפשרים בידוד מפני רעש וטמפרטורה.

 

בריקים במגוון סגנונות


בריקים מגיעים במגוון סוגים. הטווח הרחב של העובי מאפשר לנו לעבוד איתם לצורך חיפוי אבן לקירות פנימיים או חיצוניים בבית. ניתן להשתמש לחיפוי אבן עבור קיר בריקים או קירות שלמים בפנים הבית או בחוץ. ניתן ליצור קשתות, בדיוק כמו בבתים ישנים. בריקים יכולים להגיע במגוון רחב של צבעים חמים כגון גווני קרם ואדום, אולם קיימים גם בצבעים כגון אפור וירוק. הצבעים הרבים בהם מגיעים מאפשרים טווח רחב של סגנונות עיצוב ושל מבנים שונים בהם ניתן לשבצם. היתרון במגוון הגדול שקיים כיום הוא שאין הגבלה לשימוש שניתן לעשות בהם – החיפוי אפשרי הן בבתים פרטיים והן בעסקים. ומגיעים לא רק בצבעים או בגדלים שונים, אלא ניתן לעשות חיפוי במגוון צורות על גבי הקיר עצמו, כדי ליצור חיפוי אבן ייחודי ומרשים שתורם לעיצוב הבית.

 

שימוש בבריקים – ההיסטוריה


הבריק שימש כחומר בנייה בעת העתיקה, בעיקר באירופה. עם התפתחות האדריכלות הייחודית לכל איזור, החלה דרישה לצבעים שונים של בריקים, לעובי שונה ולאופני חיפוי אבן שונים. לאורך השנים השתכללה גם שיטת הבנייה, כך שהשימוש בהם הפך להיות קל יותר מבלי לפגוע בחוזק המבנה. כיום, עם הפתחות תחום עיצוב הפנים וסגנונות העיצוב המגוונים, חיפוי מסוג זה הוא מראה נפוץ בבתים פרטיים, בבתי עסק ואפילו תוספת לעיצוב תוך הבית. בריקים משדרגים את המראה של כל מבנה ויכולים להתאים לכל מטרה.

 

 

צור קשר
בקרו אותנו בפייסבוק
לחצו לניווט אל סטון דיזיין

 סטון דיזיין - בריקים | אזור תעשייה ירכא | נייד. 054-3191182, 050-6515119 | דוא"ל sami@stone-design.co.il המלצות לבריקים ומידע נוסף

מדיניות הפרטיות

הפעל נגישות

בניית אתרים

צור קשר
דברו איתנו בוואטסאפ
סגור חלונית
צור קשר

לחצו לחיוג מהיר 050-6515119