תפריט ניווט

יצירת קשר

050-6515119

054-3191182

בריקים ובריקים מפירוק - סטון דיזיין

קיר בריקים בבית

בריקים הינו חומר בנייה אשר הפך תהליך אדיר בשנים האחרונות, אשר אפשר אפילו לכנותו מהפיכה של ממש.

בעבר היו משתמשים בהם כחומר לחיפוי קירות כבד ומאסיבי, שהרי מי מאיתנו לא מכיר את מראה הבתים בירושלים שנראים עתיקים. כיום הם משמשים לעבודות עיצוב שונות ואפילו הפכו לאלמנט המוסיף חן וצבע לקירות בתוך הבית. מדובר בחומר מיוחד שניתן לשלבו בסגנונות שונים משום שיכול להקנות את המראה האלגנטי והאסתטי מבלי לפגוע בחמימות הבית וליצור אווירה נעימה.

 

הבריקים, שהם בעצם מילה נרדפת ללבנים, הינם חומר טבעי המשמש לבנייה עמידה וחזקה אשר ולא יאבד את איכותו ויציבותו לאורך לזמן.

אם תציצו בכל קטלוגי העיצוב לבית בשנים האחרונות, לא תוכלו שלא להבחין בטרנד בולט במיוחד שהוא השימוש בהם בעיצוב הפנים. בדרך כלל נראה זאת בחיפוי קיר שלה בתוך הבית או בהדגשת אלמנטים כמו חלונות ודלתות.

יש גם את יתרון הקלות היחסי בעבודה איתם, שכן אפשר ללא הכנות מוקדמות ועם הרבה רצון ליצור דברים מרהיבים ביופיים.

 

קיר בריקים בבית

סוגי בריקים

 

ישנם שני סוגים: בריקים מפירוק ובריקים חדשים. הסוג הראשון הינו עתיק ומיובא לארץ מפירוק טירות ובתים ישנם בעיקר באירופה וליטושם מחדש. הסוג השני שהם כאמור מור חדש, לכן נח לצביעה ויכול להגיע בצבעוניות שונות, מרקמים שונים וגדלים.

הצבע המקורי שלהם הוא לבן-שנהבי במקצת, אך היום מגיעים במגוון צבעים אודות לטכניקת האפייה שלהם המקנה להם גם את חוזקם. כמו כן, אש אפשרות להקנות מראה עתיק גם לבריקים חדשים ולהעניק להם גימורים מעניינים בסגנונות שונים.

 

בעקבות העושר הרחב הקיים בתחום חשוב לבחור סגנון טרם הקנייה אשר יוביל אתכם ויהיה הקו העיצובי. לדוגמא, למראה קלאסי ולמראה מודרני ההמלצה היא להשתמש בסוגים שונים. כמו כן, גם חשוב לבדוק מחירים שיכולים לנוע בהתאם לסוג, בכמות ובגודל.

 

צור קשר
בקרו אותנו בפייסבוק
לחצו לניווט אל סטון דיזיין

 סטון דיזיין - בריקים | אזור תעשייה ירכא | נייד. 054-3191182, 050-6515119 | דוא"ל sami@stone-design.co.il המלצות לבריקים ומידע נוסף

הפעל נגישות

בניית אתרים