תפריט ניווט

יצירת קשר

050-6515119

054-3191182

בריקים ובריקים מפירוק - סטון דיזיין

פסיפס של בריקים

בריקים בייצור חדש, להבדיל מבריקים מפירוק, מגיעים במגוון צבעים ובמגוון גדלים, ובנוסף הבחירה נעשית ממגוון טקסטורות קיימות, שהיכולת להתאים לכל מקום על פי הגודל הרצוי הוא היתרון הגדול שלהם שלהם. כמו כן, ניתן גם להכין ולייצר בריקים על פי דרישה של הלקוח. איכותם היא מעולה אודות לטכניקת הייצור שלהם, כשמם כן הם, הם חזקים ואיכותיים ובעל כושר עמידות לאורך זמן.

 

בתים לא חייבים להיות במראה ארכאי ועתיק גם כאשר נראה נגיעות של האלמנטים שהיו משתמשים בהם בעבר, החכמה היא לדעת לעשות את ההיפוך ולגרום לאותו האלמנט שישאיר רק ניחוחות ונגיעה של פעם, אבל המראה הכללי יהיה מודרני וחדשני. רק תחשבו על כל מגוון אפשרויות העיצוב שנפתחות לנגד עינכם פתאום, כל אחד יכול להיות המעצב של הבית שלו.

 

פסיפס של בריקים

מעצבים עם בריקים

 

ניתן להתרשם מהקטלוג שלנו ולקבל השראה לסגנונות עיצוב, אך האופציה המיוחדת אודות לבריקים החדשים ביותר הקיימת היא חשיבה שונה ממה שהכרנו עד היום, שמהווה שילוב מנצח של מודרני וחמים.

כל חדר יכול לקבל את קיר הבריקים המיוחדים שלו ולפי הסגנון שלו, הסלון על פי הריהוט הקיים, חדר התינוקות יכול להיות בצבעי פסטל, חדר 'נסיכות' של הבנות בצבע ורוד, חדר אמבטיה בצבע לבן וחדר אירוח בגוונים חומים וחמימים.

אך, תשכחו ממה שאתם רגילים, קיר לא חייב להיות בצבע אחד. לכן היכולת לשלב בין צבעים שונים יכול כל פעם מחדש בכל קיר מאפשרת ליצור פסיפס מדהים וצבעוני על פי שפת העיצוב בבית ועל פי קו עיצובי לנוכח התאמת הקיר בעל החיפוי לשאר הבית או ליהפך.

 

אין דבר חשוב כמו הבית וחשוב להרגיש שביתך הוא מבצרך, כלומר ההשקעה על העיצוב של הבית היא רווח נקי של דיירי הבית אשר ייהנו מחוויית מגורים נהדרת. לא ניתן לתאר את התחושה של להיות במקום שמחבק אותך ואתה מרגיש בו נעים, אך גם נח.

כלומר אלמנטים חדשניים יכולים להשתלב עם אלמנטים עתיקים, עם הטאץ' הנכון, ומתוך החיבור הזה ייווצר עולם חדש של עיצוב הבית.

 

צור קשר
בקרו אותנו בפייסבוק
לחצו לניווט אל סטון דיזיין

 סטון דיזיין - בריקים | אזור תעשייה ירכא | נייד. 054-3191182, 050-6515119 | דוא"ל sami@stone-design.co.il המלצות לבריקים ומידע נוסף

הפעל נגישות

בניית אתרים