תפריט ניווט

יצירת קשר

050-6515119

054-3191182

בריקים ובריקים מפירוק - סטון דיזיין

חיפוי אבני שיש

לאנשים רבים חשוב שהבית שלהם ייראה טוב, כי מראה טוב משפר את ההרגשה של כל אדם שנמצא במקום, במיוחד של אלה הגרים בו. אנשים רבים מעצבים את הבית שלהם בדרכים שונות, ואחת מהדרכים היא חיפוי אבני שיש, אשר מתבצע מחומרים טבעיים בלבד – אבן, שיש או גרניט. מגוון הצבעים והמרקמים גדול, והאבנים נחצבות בארץ או בחו"ל בגדלים שונים. חיפוי אבני שיש יכול להתאים לכל אחד – הכל שאלה של טעם, סגנון ותקציב. חיפוי אבני שיש לקירות הבית בבתים רבים ניתן לראות כיום שימוש בחיפוי אבני שיש. אין זה משנה האם מדובר בבית פרטי או בדירה, ואפילו בעסק.

 

מעבר לעיצוב המרשים שהשיש מקנה למבנה, הוא גם מגן על הקירות, מאחר ומדובר באבן חזקה מאד. שיש עמיד בפני מזג האוויר, כך שניתן להשתמש בו גם לחיפוי חיצוני. במידה ומשתמשים בשיש לחיפוי פנימי, לא צריך לדאוג יתר על המידה על הניקיון שלו או לנזקים שעלולים להיגרם לאבן מאחר והיא חזקה וקלה לניקוי. חיפוי פנימי יכול להקנות לחדר מראה חמים. מעבר לכך, רוב העיצוב שניתן לעשות עם קירות הוא לצבוע אותם או לתלות עליהם תמונות – אולם חיפוי אבני שיש שובר את המראה השגרתי אליו כולם רגילים.

 

חיפוי אבני שיש

מה חשוב לדעת לפני שמחליטים לעשות חיפוי שיש?

 

חיפוי שיש הוא אמנם לא זול במיוחד, אולם מדובר בהשקעה משתלמת לטווח הארוך. על דברים טובים ואיכותיים לפעמים משלמים ביוקר, ושיש בהחלט נמנה ברשימה זו. משום כך חשוב להגדיר את התקציב ולתכנן את הביצוע מראש עם איש מקצוע, כדי למנוע הפתעות שעלולות לצוץ בהמשך. כדאי לבחון את שלל העיצובים ולנסות להתאים את האבן לקו המנחה את העיצוב הקיים בבית, אלא אם מדובר בשיפוץ כללי או בבית חדש, ואז אפשר לבחור קודם כל את החיפוי ובהתאם אליו לעצב את שאר הבית. חיפוי אבני שיש בשילוב בריקים לדוגמא יכול להתאים לכל חדר בבית, החל בסלון או באמבטיה וכלה במטבח. בחירת אבן השיש היא עניין של תקציב – אבני שיש שנחצבו בחו"ל תהיינה יקרות יותר מאבנים שנחצבו בארץ, אולם במקרה של אבנים מיובאות תהיה לנו ערובה שאכן מדובר בשיש אמיתי. האבנים שנחצבות בארץ הן גרניט, ומדובר באבן שהמראה שלה הוא דמוי שיש. מאחר ואין צורך בייבוא, המחיר של אבן שנחצבה בארץ הוא זול יותר. חשוב לזכור שחיפוי אבני שיש הוא לכל החיים, כך שההשקעה משתלמת.

 

צור קשר
בקרו אותנו בפייסבוק
לחצו לניווט אל סטון דיזיין

 סטון דיזיין - בריקים | אזור תעשייה ירכא | נייד. 054-3191182, 050-6515119 | דוא"ל sami@stone-design.co.il המלצות לבריקים ומידע נוסף

הפעל נגישות

בניית אתרים