תפריט ניווט

יצירת קשר

050-6515119

054-3191182

בריקים ובריקים מפירוק - סטון דיזיין

חיפוי אבן בבית פרטי

אנשים רבים רוצים לעצב את ביתם באופן בו הם יהנו ממנו, ועם זאת ירגישו שהמקום ביתי ונוח. חיפוי בבית פרטי היא דרך אחת למימוש המטרה. יותר ויותר אנשים בוחרים בחיפוי אבן על מנת לשדרג את מראה הבית. החיפוי מתייחס לא רק לחוץ הבית, אלא קם לקירות פנימיים בו. תהליך שיש לתכנן היטב לפני הביצוע, ולהתייעץ עם אנשי מקצוע מוסמכים ואמינים.


חיפוי אבן בבית פרטי – מה חשוב לדעת?

תהליך העבודה אינו תהליך פשוט כפי שהוא עלול להיראות. לפני חיפוי באבן, חשוב לדעת לבחור את האבן הנכונה לחיפוי. החיפוי מאפשר מגוון גדול של בריקים (לבנים ואבנים בהן משתמשים בחיפוי): דמוי אבן, אבן חרבה, אבן צפחה, אבן שיש ועוד, כך שחשוב לבדוק איזה מראה אנו רוצים ליצור בבית. בנוסף, חשוב להחליט האם אנו מעוניינים בחיפוי שיהיה חיצוני לבית, או שדווקא יהיה בתוכו, ואם החלטנו שיהיה על קיר פנימי, יש להחליט האם אנו מעוניינים בחיפוי אבן לקיר בודד או לכמה קירות.

 

חיפוי אבן בבית פרטי

האפשרויות לא נוגעות רק לצבע אותו אנו בוחרים או למיקומו, אלא גם לצורת החיפוי. מגוון רחב נוצר אבנים או מאריחים, ובאפשרותנו לבחור כיצד ייראה. לכן, לפני עדיף להוציא את האריחים ולנסות להרכיב מהם צורה כדי לתכנן איך יחוברו על הקיר. המראה הייחודי הוא דווקא צבעים לא אחידים, ולא קיר שמגיע באותו הצבע. המראה יכול ליצור לא רק חוסר אחידות בצבע, אלא גם במראה החיפוי עצמו. ניתן ליצור מראה שיהיה שטוח מבחינת המגע, או לעשות חיפוי שיצור מעין "שיניים" וכך תהיינה הצללות על הקיר, דבר שיכול להוסיף לייחודיות החיפוי.


חיפוי אבן בבית פרטי – המקצועיות היא החשובה ביותר

 

בין אם בחרנו בחיפוי בתוך הבית או מחוצה לו, חשוב לבחור איש מקצוע מתאים לביצוע העבודה. נכון, ניתן לראות כיום שימוש רב וסגנונות רבים. מאחר ומדובר באבנים שיכולים להיות כבדים ולהגיע לגובה רב, יש לשים לב לא להפוך את הסביבה למסוכנת, ולדאוג שהחיפוי יתבצע במקצועיות על מנת שאף אדם לא יפגע מאבן שניתק ממקומו ונפל.

 

צור קשר
בקרו אותנו בפייסבוק
לחצו לניווט אל סטון דיזיין

 סטון דיזיין - בריקים | אזור תעשייה ירכא | נייד. 054-3191182, 050-6515119 | דוא"ל sami@stone-design.co.il המלצות לבריקים ומידע נוסף

הפעל נגישות

בניית אתרים