תפריט ניווט

יצירת קשר

050-6515119

054-3191182

בריקים ובריקים מפירוק - סטון דיזיין

בריקים במראה מודרני

חיפוי בריקים נשמע כמו משהו מהמאה שעברה, אך למקרה שפספסתם או לא שיפצתם את הבית בשנים האחרונות, נעשה חזרה לעולם העיצוב של פעם. אותם הבתים בעלי חיפוי בריקים שתמיד מזכירים לנו מראה של טירה אפלה באירופה הקלאסית.

 

אז איך מעצבים בית חדש עם ניחוח נוסטלגי? החכמה היא לבצע את העיצוב בהתאם לכלי העיצוב הקיימים היום בשוק עם כל המבנה והחוזק שלהם ואליהם להוסיף נגיעות של רטרו. לרוב נראה כי שימוש באלמנטים של פעם, כמו ריהוט ישן, נותן אווירה חשוכה ומדכדכת הביתה, אך לא כך הדבר. מעצב פנים ובשילוב איש מקצוע מיומן יוכלו להגשים לכם את החלום ולבצע את העבודה כראוי. כך מרוויחים בית חדש עם מראה של פעם, וניתן לעשות זאת ע"י שימוש בבריקים חדשים או בריקים מחיפוי אשר מגיעים בצבעים שונים ומאפשרים מראה קליל, מודרני וחדשני.

 

איזה סוג בריקים במראה מודרני עדיף?

 

קיימים שני סוגים של בריקים: בריקים חדשים אשר מיוצרים היום בהתאם לדרישות גודל, צבע ומרקם לעומת בריקים מפירוק אשר הם בריקים עתיקים המיובאים לארץ. הם עמידים מפני מים ורטיבות ויכולים להחזיק מעמד שנים רבות במראה מצוין ללא דרישה לתחזוקה מסוימת שעלולה לקחת זמן. 

 

בריקים חדשים מתאימים אם אתם מאוהבי הבתים בעל המראה החדשני ואורבני. תוכלו ליהנות משלל צבעים בהירים בגווני הלבן נעימים ועדינים ולעומת זאת אם אתם בעד בתים שמחים וצבעוניים, גם כאן תוכלו למצוא מגוון אופציות מתאימות במיוחד עבורכם. הבריקים הללו מגיעים בכל הגדלים עם אופציה לרחבים וצרים, ויכולים להתאים לכל קיר ולכל מבנה בצורה שונה ובעל מבנה מוזר כמו חיפוי אמבטיה או מטבח.

 

בריקים במראה מודרני

ניתן למצוא סגנונות רבים וגם אם הבית שלכם מעוצב בסגנון היי-טק ונקי וגם אם בסגנון האקלקטי ולפי הצעקה האחרונה, ניתן לעשות חיפוי לקיר אחד או לאזור מסוים וכך להרוויח סגנון עדכני ועכשווי שנהנה מנגיעות אותנטיות מבלי לקבל את המראה הכבד. למעשה, ריבוי הצבעים והטקסטורות יכולים להשתלב בכל סגנון עיצוב שקיים בבית.

 

כמובן שאם אתם בעד מראה הרטרו יש את האופציה השנייה שהיא לבצע חיפוי של בריקים מפירוק, שהם למעשה בריקים אורגינליים אשר פורקו מבתים ישנים שלרוב נמצאים במזרח אירופה ויובאו לארץ. הטקסטורה והצבעים כבר מספרים את כל הסיפור של ההיסטוריה והנוכחות של קיר עם בריקים מחיפוי היא שונה מכל מה שהכרתם. יש להם חסרון שכן אין להם גמישות תפעולית, כלומר הגודל שלהם הוא כמו שהוא ואין אפשרות להתאים אותם לסגנון אחרים על פי המקום הקיים. המראה שלהם הוא אותנטי אמיתי ויש צורך להתאים את העיצוב אליהם נוכח צבעם או גודלם.

 

 

אין להשוות כמובן בין השניים כי המראה המתקבל מהם שונה כל כך ומתאים לקו עיצובי שונה לחלוטין. אוהבי הבריקים מפירוק לא תמיד יתחברו למראה של הבריקים החדשים וליהפך, וכך הוא העיצוב, הוא אינדיבידואלי ומשתנה מאחד לשני.

ניתן לעיין בקטלוג כי אין כמו מראית עין ולכן אנו מזמינים אתכם לביקור אצלנו, שם תוכלו להתייעץ עם איש מקצוע שיוכל לכוון אתכם למה שמתאים לכם על פי הסגנון שלכם. בנוסף, תוכלו להתרשם, לראות דוגמאות ותמונות של עיצובים קיימים ולקבל מהם השראה.

 

צור קשר
בקרו אותנו בפייסבוק
לחצו לניווט אל סטון דיזיין

 סטון דיזיין - בריקים | אזור תעשייה ירכא | נייד. 054-3191182, 050-6515119 | דוא"ל sami@stone-design.co.il המלצות לבריקים ומידע נוסף

הפעל נגישות

בניית אתרים